Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Camper wygrał Memoriał Wiesława Gawłowskiego

Camper wygrał Memoriał Wiesława Gawłowskiego

fot. archiwum

Siatkarze Campera Wyszków okazali się najlepsi w Memoriale Wiesława Gawłowskiego, który w miniony weekend rozegrany został w Tomaszowie Mazowieckim. W zawodach ostatecznie udziału nie wziął Hutnik Kraków, który boryka się z kontuzjami.

W miniony weekend w Tomaszowie Mazowieckim odbył się Memoriał Wiesława Gawłowskiego. Pierwotnie miały w nim wziąć udział cztery zespoły, ale w ostatniej chwili z rywalizacji wycofał się Hutnik Kraków. Powodem takiej decyzji podjętej przez sztab szkoleniowy były problemy zdrowotne zawodników krakowskiej ekipy. Z kontuzjami zmagają się Robert Kiwior, Tomasz Obuchowicz i Rafał Sokołowski. Drobnych urazów doznali także Łukasz Ciupa i Paweł Golec. – Nie chcemy ryzykować kolejnych kontuzji w zespole. Udział w turnieju miał być dla nas sprawdzeniem sił, a w obecnej sytuacji mógłby zadziałać na naszą niekorzyść. Wolimy dmuchać na zimne i rezygnujemy z wyjazdu do Tomaszowa – uzasadnił decyzję trener zespołu, Zenon Matras.

Tak więc do rywalizacji przystąpiła miejscowa Lechia, Camper Wyszków oraz SMS PZPS Spała. Najlepsi okazali się podopieczni trenera Blomberga, którzy obu przeciwnikom pozwolili ugrać tylko po jednym secie. Znacznie bardziej zacięty był pojedynek SMS-u z Lechią. Do wyłonienia jego zwycięzcy potrzebny był tie-break. W nim lepsi okazali się młodzi adepci siatkówki, którzy ostatecznie zajęli drugie miejsce w turnieju. Najlepszym zawodnikiem zawodów został wybrany rozgrywający Campera, Konrad Woroniecki.

Wyniki Memoriału Wiesława GawłowskiegoLechia Tomaszów Mazowiecki – Camper Wyszków 1:3
SMS PZPS Spała – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:2
Camper Wyszków – SMS PZPS Spała 3:1

źródło: inf. własna, uks-hutnik.pl

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved