Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Kontuzja Grzegorza Łomacza, czy jest poważna?

Kontuzja Grzegorza Łomacza, czy jest poważna?

fot. archiwum

Zwycięstwo polskiej reprezentacji nad Rosją zostało okupione kontuzją Grzegorza Łomacza, który z tego powodu opuścił boisko w trzecim secie. Nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest ten uraz. Na razie Stephane Antiga ma do dyspozycji tylko Fabiana Drzyzgę.

Grzegorz Łomacz po raz drugi wyszedł w wyjściowym składzie reprezentacji Polski i kierował grą naszej drużyny podczas Pucharu Świata. Niestety, mecz ze wschodnimi sąsiadami okazał się dla niego pechowy – najpierw niefortunnie się przewrócił w drugim secie, ale wstał i kontynuował grę. W trzeciej partii miał mniej szczęścia i po upadku przy stanie 9:6 dla Polski musiał opuścić boisko. W jego miejsce wszedł Fabian Drzyzga, który poprowadził zespół do bezcennej wygranej.

– Jest zbyt wcześnie, żeby coś powiedzieć, oczywiście od razu zaczynamy leczenie i mamy nadzieję, że to nie jest nic poważnego. Zobaczymy, czy to będzie kwestia kilku dni czy nie. Zajmą się nim lekarze i fizjoterapeuci. Poza tym ufam Fabianowi Drzyzdze, zagrał z Rosją dobre spotkanie. Oczywiście dla trenera jest lepiej mieć dwóch rozgrywających, by mieć możliwość manewru – skomentował całą sytuację zaraz po meczu Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że Polacy kolejny mecz rozegrają jutro z Argentyną.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved