Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Martyna Wardak Królową Plaży 2015

Martyna Wardak Królową Plaży 2015

fot. FIVB

W sobotę 5 września w Zachełmiu na terenach Rezydencji Lawendowe Wzgórze, dzięki uprzejmości Anny i Jerzego Tatarków, rozegrany został tradycyjny turniej Królowej Plaży. Wygrała Martyna Wardak, która wyprzedziła Dorotę Strąg i Magdalenę Saad.

W zmaganiach wzięło udział dziesięć siatkarek plażowych z Polski oraz Czech. Jak co roku każda z uczestniczek rozgrywała mecze w formacie jednego seta, tworząc za każdym razem zespół z inną partnerką. W ten sposób zawodniczki grały na własne konto, co pozwala wyłonić najskuteczniejszą, zyskującą tytuł Królowej Plaży. Zacięta rywalizacja prowadzona była w początkowej fazie w grupie A, do której trafiły Kinga Kołosińska, Joanna Wiatr, Marketa Stara (Czechy), Julia Jurczyk i Joanna Rejno oraz w grupie B, w której grały Dorota Strąg, Martyna Wardak, Magdalena Saad, Simona Haluzova (Czechy) i Aleksandra Kwiecińska.

Do rundy finałowej trafiły Joanna Rejno, Dorota Strąg, Julia Jurczyk, Martyna Wardak i Magdalena Saad. Po czterech stojących na najwyższym poziomie meczach, dzięki lepszemu stosunkowi małych punktów, najlepsza okazała się po raz kolejny i trzeci w karierze Martyna Wardak, aktualna wicemistrzyni Polski, która wyprzedziła Dorotę Strąg.

Kolejność końcowa:
1. Martyna Wardak 2. Dorota Strąg 3. Magdalena Saad 4. Julia Jurczyk 5. Joanna Rejno 6. Joanna Wiatr 7. Kinga Kołosińska 8. Marketa Stara 9. Simona Haluzova 10. Aleksandra Kwiecińska

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved