Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Sandra Zaczkowska: Wszystko przyjdzie z czasem

Sandra Zaczkowska: Wszystko przyjdzie z czasem

fot. archiwum

- Ten mecz nie ułożył się po naszej myśli. Było to moje pierwsze wyjście na boisko z dziewczynami. Nie jesteśmy jeszcze zgrane, ale myślę, że wszystko przyjdzie z czasem - mówiła o sparingu z Mazovią debiutująca w Wiśle Warszawa Sandra Zaczkowska.

Przedłużająca się kontuzja Anny Sołodkowicz może sprawić, że 19-letnia przyjmująca będzie na początku sezonu zawodniczką pierwszej szóstki. Sandra Zaczkowska w Wiśle miała przede wszystkim uczyć się nowych elementów, ale być może jej rola będzie większa od samego początku. W piątek młoda siatkarka zagrała w sparingu z Mazovią. Wisła zremisowała 2:2, a nastolatka zaprezentowała się w obu wygranych setach.

Zaczkowska nie wystąpiła w pierwszym sparingu podczas obecnego okresu przygotowawczego z Chimkiem Jużne. Spotkanie piątkowe było zatem jej nieoficjalnym debiutem. – Ten mecz nie ułożył się po naszej myśli. Popełniałyśmy zdecydowanie za dużo błędów własnych, co automatycznie odbierało nam szanse na dobrą grę. Było to moje pierwsze wyjście na boisko z dziewczynami. Nie jesteśmy jeszcze zgrane, ale myślę, że wszystko przyjdzie z czasem. Być może nasze organizmy nie zdążyły się jeszcze zregenerować po obozie, zmęczenie oczywiście nadal jest – powiedziała po spotkaniu Zaczkowska.

Nie był to również dla nas najłatwiejszy tydzień. Przeprowadzki, zaaklimatyzowanie się w nowym miejscu, mieście. Warszawa nie jest „łatwym” miastem. Dodatkowo doszły treningi, ale żadna z tych rzeczy nie usprawiedliwia naszej gry. Na pewno wyciągniemy wnioski z tego meczu, a nasza forma będzie tylko zwyżkować – nie ma wątpliwości zawodniczka.Wisła Warszawa – Mazovia Warszawa 2:2
(25:20, 14:25, 25:17, 21:25)

źródło: wisla-warszawa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved