Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Reprezentantki wróciły do Łodzi

Reprezentantki wróciły do Łodzi

fot. archiwum

W Łodzi do tej pory trenowało tylko pięć zawodniczek z seniorskiej drużyny. Po zakończeniu Ligi Europejskiej do ekipy Budowlanych dołączyły już dobrze spisujące się w tych rozgrywkach Martyna Grajber, Aleksandra Gromadowska i Julia Twardowska.

W połowie sierpnia Budowlani Łódź rozpoczęli treningi w bardzo okrojonym składzie. Zajęcia prowadzone były przez trenera – Jacka Pasińskiego. Na pierwszym spotkaniu obecnych było tylko pięć zawodniczek, które występować będą w rozgrywkach Orlen Ligi. Do nich dołączyły juniorki oraz siatkarki z Młodej Ligi zespołu z Łodzi.

Od 1 września grono trenujących zawodniczek powiększyło się o reprezentantki Polski, które grały w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Polki co prawda nie zakwalifikowały się do najlepszej czwórki turnieju, ale występ młodych siatkarek prowadzonych przez Wiesława Popika można uznać za udany. Z większą ilością doświadczenia do zespołu z Łodzi dołączyły już Martyna Grajber, Aleksandra Gromadowska oraz Julia Twardowska. Niebawem powinny dołączyć kolejne zawodniczki, w tym Katie Carter oraz Heike Beier. Pierwszy mecz nowego sezonu Orlen Ligi Budowlani Łódź zagrają z SK bankiem Legionovią Legionowo 17 października.

 źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved