Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Strzeżek dołączył do Jastrzębskiego Węgla

Patryk Strzeżek dołączył do Jastrzębskiego Węgla

fot. archiwum

Mimo że trwają już przygotowania zespołów z PlusLigi do kolejnego sezonu, to niektóre z nich kompletują jeszcze swoje składy. Do Jastrzębskiego Węgla dołączył Patryk Strzeżek, który o miano pierwszego atakującego walczył będzie z Maciejem Muzajem.

Strzeżek to 26-letni zawodnik, który swoją siatkarską przygodę zaczynał w stołecznym MOS-ie Wola. Grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski kadetów i juniorów. Po ukończeniu wieku juniora trafił do Asseco Resovii Rzeszów. Z klubem tym wywalczył w 2009 roku srebrny medal mistrzostw Polski. Następnie grał w klubach pierwszoligowych: MKS Orzeł Międzyrzecz AZS-AWF (jeden sezon) oraz Joker Piła (dwa sezony).

Później wyjechał za granicę i przez dwa lata występował w belgijskim zespole VBC Waremme. W sezonie 2012/2013 był najlepiej punktującym zawodnikiem ligi. Z tamtego sezonu pochodzi też jego rekord zdobytych punktów w jednym spotkaniu, który wynosi 47 oczek!

– Cieszę się, że będzie mi dane występować w Jastrzębskim Węglu. To jeden z najlepszych klubów w Polsce oraz w Europie. Kiedyś byłem już bliski przejścia do tego klubu, ale wówczas się nie udało. Za to trafiam tutaj teraz i jestem z tego faktu bardzo zadowolony – komentuje przyjście do JW Patryk Strzeżek.Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved