Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > ME U-20: Kolejna porażka biało-czerwonych

ME U-20: Kolejna porażka biało-czerwonych

fot. archiwum

Dwie porażki i jedno zwycięstwo to bilans biało-czerwonych w rozgrywkach grupowych podczas mistrzostw Europy. Na zakończenie drugiego dnia zmagań Kaszewiak i Paszkowski ponieśli drugą porażkę, ulegając ukraińskiej parze.

Po porannej porażce Kaszewiak i Paszkowski zmierzyć musieli się z ukraińską parą Płotnicki/Kowalow. Ich rywale to zeszłoroczni srebrni medaliści mistrzostw świata do lat 19. Także w tym turnieju stawiani są w gronie pretendentów do medali. Ich dotychczasowe wyniki, czyli dwie gładkie wygrane, potwierdzały, że znajdują się w znakomitej formie.

Biało czerwoni mieli okazję przekonać się o tym już w pierwszej partii, w której rywale pozwolili im na zdobycie tylko 8 punktów. Nieznacznie lepiej Kaszewiak i Paszkowski poradzili sobie w drugiej odsłonie, ale wciąż nie potrafili nawiązać walki i po 26 minutach schodzili z boiska pokonani.

Polacy z dorobkiem 4 punktów (2 porażki, 1 wygrana) awansowali jednak do kolejnej rundy. W niej zmierzą się z szwedzką parą Link/Molin, która w grupie A uplasowała się na drugim miejscu, ponosząc do tej pory jedną porażkę – w meczu inaugurującym zmagania.Kaszewiak/Paszkowski POL [7] – Płotnicki/Kowalow UKR [10] 0:2
(8:21, 15:21)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved