Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Coraz pełniejszy skład trenuje w Radomiu

Coraz pełniejszy skład trenuje w Radomiu

fot. plusliga.pl

Jakub Zwiech, Bartłomiej Grzechnik i Zack La Cavera dołączyli już do drużyny Cerrad Czarnych Radom. W ekipie Raula Lozano brakuje tylko Lukasa Kampy i Artura Szalpuka, który z kadrą Polski przygotowuje się do rozpoczynającego się wkrótce Pucharu Świata.

Bartłomiej Grzechnik dołączył do drużyny po dwutygodniowym urlopie. Środkowy bloku miał ostatnio bardzo intensywny okres. Z reprezentacją Polski uczestniczył najpierw w igrzyskach europejskich, później grał w Lidze Europejskiej. – Nieco odpocząłem od siatkówki, ale czas najwyższy zabrać się do pracy – obwieścił kadrowicz po powrocie z urlopu.

Dużo w okresie wakacji pracował również Jakub Zwiech. Nowy środkowy bloku niestety nie pojedzie na mistrzostwa świata juniorów w Meksyku. Były gracz wrocławskiej Gwardii szybko aklimatyzuje się w nowym otoczeniu. – Jestem przyjemnie zaskoczony miastem i tym, co zastałem w klubie z Radomia – przyznał Jakub Zwiech.

Jako ostatni z trójki wymienionych do drużyny dołączył Zack La Cavera. Lot Amerykanina do Europy nieco się wydłużył. Podczas podroży do Warszawy zawieruszyły się gdzieś bagaże siatkarza. Atakujący szczęśliwe dotarł do celu, meldując się niemal bezpośrednio w… hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwszy pobyt w obiekcie przy ul. Narutowicza ograniczył się oczywiście wyłącznie do przywitania z kolegami i sztabem szkoleniowym.Zack La Cavera spokojnie ma wejść w rytm treningowy nowego zespołu. – Na bliższe poznanie potrzebować będziemy nieco czasu. Pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Zack jest bardzo sympatycznym facetem – zapewnił Bartłomiej Bołądź. Atakujący drużyny PlusLigi w pierwszych dniach pomóc ma swojemu konkurentowi do wyjściowego składu w zaaklimatyzowaniu się w nowym otoczeniu.

W kadrze Raula Lozano brakuje jeszcze tylko Lukasa Kampy i Artura Szalpuka, zajętych obowiązkami reprezentacyjnymi.

 

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved