Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Młoda Liga > Młoda Liga: Pierwszy sprawdzian Czarnych Radom

Młoda Liga: Pierwszy sprawdzian Czarnych Radom

fot. archiwum

Przygotowujący się do rozgrywek Młodej Ligi zespół RCS Cerrad Czarni Radom sprawdził się w pierwszych meczach przed rozpoczęciem nowego sezonu. Obrońca mistrzowskiego tytułu uczestniczył w turnieju o Puchar Marszałka Mazowsza i Prezydenta WSM Warszawa.

Obok siatkarzy z Radomia w stolicy zagrały cztery drugoligowe zespoły. Stawkę uzupełnili juniorzy MOS-u Wola Warszawa. Podopieczni Andrzeja Sitkowskiego zajęli czwarte miejsce. W półfinale RCS Cerrad Czarni ulegli ekipie LKPS Lublin 1:2 (23:25, 25:18, 10:15). W spotkaniu, którego stawką była trzecia lokata, przegrali natomiast z AZS-em UWM Olsztyn w trzech setach 0:3 (21:15, 24:26, 19:25). W turnieju zwyciężył SKS Hajnówka, pokonując w finale LKPS Lublin 2:1 (25:18, 23:25, 25:22).

To były bardzo pożyteczny sprawdzian. Mogliśmy sprawdzić się w meczach z wymagającymi rywalami, a to w kontekście przygotowań do sezonu rzecz bezcenna – podkreśla opiekun Czarnych, Andrzej Sitkowski.

W drużynie z Radomia wyróżnił się Michał Moniak, który od organizatorów otrzymał nagrodę dla najlepszego zawodnika. Obok niego barw RCS Cerrad Czarnych w stolicy bronili: Łukasz Zugaj, Kamil Jerzyna, Piotr Filipowicz, Paweł Zdrojewski, Kacper Wasilewski, Jakub Rybicki, Kacper Pluta, Bartłomiej Wójcik, Dawid Duliasz, Maciej Pożyczka i Mateusz Kosiec. 

źródło: czarni.radom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Młoda Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved