Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Szymański dołączy do zespołu z Jastrzębia-Zdroju?

Szymański dołączy do zespołu z Jastrzębia-Zdroju?

fot. Joanna Skólimowska

Skład Jastrzębskiego Węgla wciąż nie jest zamknięty i działacze klubu szukają zawodnika na pozycję atakującego. Wakat wypełnić może dobrze znany w Jastrzębiu-Zdroju Grzegorz Szymański, który trenuje z klubem ze Śląska.

Jastrzębski Węgiel do sezonu 2015/2016 przystąpi zupełnie odmieniony. Znacznie uszczuplony budżet klubu z województwa śląskiego wpłynął na bardzo duże roszady w składzie. Jastrzębianie stracili kilku swoich podstawowych graczy, jak choćby Michała Łasko, Zbigniewa Bartmana, Damiana Wojtaszka czy Alena Pajenka. Z klubem pożegnał się również trener Roberto Piazza, którego miejsce zajął Mark Lebedew. Nowy szkoleniowiec powoli kończy budowę zespołu na zbliżające się rozgrywki PlusLigi, lecz wciąż brakuje mu jednego zawodnika na pozycję atakującego. Miejsce to może wypełnić dobrze znany w Jastrzębiu-Zdroju Grzegorz Szymański.

Póki co atakujący nie złożył podpisu na umowie, ponieważ klub chce sprawdzić stan jego zdrowia ze względu na kontuzję, z którą zawodnik zmagał się w poprzednich rozgrywkach. Były reprezentant Polski w klubie ze Śląska grał w latach 2005-2007. Doświadczony 38-letni Szymański wraz z jastrzębskim teamem zdobył dwa wicemistrzostwa kraju, a będąc zawodnikiem tego klubu, zdobył wraz z reprezentacją Polski wicemistrzostwo świata w 2006 roku.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved