Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Mistrzostwa świata nie dla Kacpra Piechockiego

Mistrzostwa świata nie dla Kacpra Piechockiego

fot. Anna Gumowska

Kacper Piechocki nie pojedzie z kadrą juniorów na MŚ do Meksyku. Bełchatowski siatkarz przegrał walkę z czasem, dla dobra zawodnika i jego zdrowia lekarze reprezentacji Polski i bełchatowskiego klubu podjęli decyzję, że Piechocki nie jest w stu procentach gotowy do gry.

Wszystko rozegrało się w czwartek. Badanie USG nie wykazało pełnego zaleczenia urazu pachwiny. Po konsultacji z doktorem Janem Sokalem i Wojciechem Łucarzem reprezentant Polski został objęty kompleksową diagnostyką, a w poniedziałek będzie miał kolejne badanie, które da odpowiedź, kiedy będzie możliwy powrót do gry młodego libero.

Przypomnijmy, że Kacper doznał urazu pachwiny w pierwszym dniu zgrupowania w Krośnie, gdzie przygotowywał się z reprezentacją juniorów do mistrzostw świata. Trener Jakub Bednaruk przez cały ten czas był w kontakcie z graczem PGE Skry i liczył, że będzie ważnym punktem reprezentacji w Meksyku.

Jest mi bardzo przykro, że nie będę mógł pomóc moim kolegom w Meksyku. Tak naprawdę czuję, że przegrałem walkę z czasem. Mam jednak pełne zaufanie do doktora Sokala i Łucarza. Jeśli oni postanowili, że nie mogę pojechać na MŚ, pozostaje mi wyleczyć uraz do końca i jak najlepiej przygotować się do sezonu w barwach PGE Skry – komentuje Kacper Piechocki. 

źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved