Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Katarzyna Zaroślińska: Niektórych rzeczy nie da się uniknąć

Katarzyna Zaroślińska: Niektórych rzeczy nie da się uniknąć

fot. 058sport.pl / atomtrefl.pl

Kontuzja wyeliminowała Katarzynę Zaroślińską z gry w mistrzostwach Europy. Jest to dość spore osłabienie polskiej reprezentacji. - Cała praca i cała moja koncentracja były skierowane na ten turniej - mówi zawodniczka.

W czwartek gruchnęła wiadomość, że przez kontuzję nie pojedzie pani na mistrzostwa Europy do Holandii.

Katarzyna Zaroślińska: Taka jest prawda, nie zagram na mistrzostwach Europy. W skrócie mogę powiedzieć, że mam problemy z kolanem. Cóż więcej mogę dodać? W czwartek rozpoczęłam serię zastrzyków, które będą mi podawane co tydzień i w ten sposób będę leczyła kolano. W zasadzie to nawet nie wiem, czy mogę mówić o szczegółach kontuzji, więc to tyle, co mogę powiedzieć.

Dla pani to zapewne wielka strata, przecież jest pani podstawową zawodniczką reprezentacji Polski.Na pewno mistrzostwa Europy to był dla mnie priorytet. Cała praca i cała moja koncentracja były skierowane na ten turniej. Po drodze fajnie zagrałyśmy w igrzyskach europejskich, dlatego tym bardziej szkoda, że nie będę mogła zagrać. To już był ostatni etap, finisz przygotowań do mistrzostw Europy. A teraz taka fajna impreza mnie ominie.

Kontuzja popsuła plany i przerwała pani świetną passę w obecnym sezonie.

No cóż, takie jest życie sportowca i niektórych rzeczy nie da się uniknąć. Może trochę mi się organizm zbuntował, potrzebuję zapewne odpoczynku. Na pewno jest mi bardzo przykro, bo nie będę mogła pojechać do Holandii i pomóc dziewczynom. Dla sportowca, dla mnie samej to jest olbrzymia strata i żal.

Jak zareagował na złe wiadomości trener Jacek Nawrocki?

Trenerowi też było przykro. Na pewno miał w głowie swój plan, jak ma wyglądać ta reprezentacja. Trener powiedział, że ze swojej strony dołoży wszelkich starań, by rehabilitacja i powrót do zdrowia przebiegały w moim przypadku jak najlepiej. Na pewno ten uraz pokrzyżował mu jakoś plany, ale wierzę w to, że koncepcja zmieni się tak, żeby kadra powalczyła o medal.

Cały wywiad Krzysztofa Gawła w serwisie eurosport.onet.pl

źródło: eurosport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved