Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adrian Buchowski i Michał Kędzierski dołączyli już do Effectora

Adrian Buchowski i Michał Kędzierski dołączyli już do Effectora

fot. archiwum

Adrian Buchowski i Michał Kędzierski dołączyli już do kadry Effectora Kielce. Obaj zawodnicy brali udział z reprezentacją Polski w rozgrywkach Ligi Europejskiej oraz igrzyskich europejskich w Baku. Pierwsze mecze sparingowe Effector rozegra 1 i 2 września w Gliwicach.

Siatkarze mieli mocno pracowite wakacje. W kadrze B prowadzonej przez Andrzeja Kowala rozegrali 20 meczów w biało-czerwonej koszulce. – Nasz wynik w igrzyskach w Baku był zadowalający. Graliśmy drugą kadrą, a nasz skład był bardzo młody. Oczywiście liczyliśmy na medal, ale wydaje mi się, że osiągnęliśmy niezły rezultat. W Lidze Europejskiej bywało już różnie. Dobre mecze przeplataliśmy słabszymi. Na szczęście udało nam się zdobyć medal i z tego należy się cieszyć – mówi nowy rozgrywający kieleckiej drużyny, Michał Kędzierski.

Po powrocie z Ligi Europejskiej obaj siatkarze dostali 10 dni wolnego. Teraz na pełnych obrotach przygotowują się do nowego sezonu. – Nie miałem praktycznie w ogóle odpoczynku, ale cieszę się z tego. Miałem okazję grać mecze z kadrą Polski. Rozegraliśmy sporo meczów, które dały mi trochę pewności siebie. Mecze międzynarodowe to zupełnie co innego niż potyczki ligowe. Mam nadzieję, że zaprocentuje to w najbliższym sezonie – mówi Adrian Buchowski, przyjmujący Effectora.

W składzie kielczan brakuje jeszcze Mateusza Bieńka, który przebywa na zgrupowaniu kadry przed zbliżającym się Pucharem Świata. Pierwsze mecze sparingowe Effector rozegra 1 i 2 września w Gliwicach. Zmierzy się tam z Tarazem Kazachstan i Wartą Zawiercie.źródło: effectorkielce.com.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved