Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Brak Polańskiej dużym osłabieniem kadry

Brak Polańskiej dużym osłabieniem kadry

fot. Piotr Woźniak

Z powodu kontuzji najwyższa polska siatkarka nie pomoże reprezentacji na mistrzostwach Europy. - Wszystko wskazuje na to, że Polańska będzie gotowa na rozpoczęcie ligi - powiedział prezes Budowlanych Łódź, w których występuje środkowa.

Gabriela Polańska nie zagrała ani w igrzyskach europejskich, ani w Grand Prix, ponieważ doznała kontuzji barku. Okazało się jednak, że zabieg nie będzie konieczny, co bardzo ucieszyło Marcina Chudzika, prezesa Budowlanych. – Wszystko wskazuje na to, że Polańska będzie gotowa na rozpoczęcie ligi – mówi. Zawodniczka pojawiła się na pierwszym treningu łódzkiej drużyny, ale na razie nie jest w stanie odbijać piłki.

Zawiedziony jest Jacek Nawrocki, który nie ukrywa, że zamierzał wystawiać Polańską w podstawowej szóstce reprezentacji. – W ataku jest najlepsza w Polsce, nie ustępuje czołowym środkowym z najlepszych drużyn – uważa selekcjoner, który pracował z 27-letnią zawodniczką w łódzkim zespole. – Niestety, musiałem z niej definitywnie zrezygnować, co jest dużym osłabieniem – dodaje.

Polańska nie chce ryzykować pogłębienia urazu w kadrze. Jest szansa, że dołączy do reprezentacji podczas turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich.Autor: Jarosław Bińczyk, więcej w serwisie lodz.sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved