Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Ślepsk Suwałki kompletuje skład

Ślepsk Suwałki kompletuje skład

fot. archiwum

Po dwóch tygodniach testów ze Ślepskiem Suwałki pożegnali się rozgrywający z Azejberdżanu oraz przyjmujący Igor Stelmaszczyk z Politechniki Warszawskiej. Testy zaliczył natomiast 20-letni przyjmujący Aleksans Klemens, reprezentant Łotwy.

Poza Łotyszem do zespołu być może dołączy Paweł Pietkiewicz, 29-letni przyjmujący. Klub wciąż szuka zawodnika odpowiedzialnego za rozegranie.

Pietkiewcza suwalscy kibice powinni pamiętać z jego występów w barwach Pekpolu Ostrołęka (był kapitanem drużyny) i Campera Wyszków, z którym przed rokiem, razem z Jakubem Urbanowiczem, zdobył mistrzostwo I ligi. Pietkiewicz to siatkarski „obieżyświat”. Grał bowiem w Chemiku Olsztyn, Jokerze Piła, Pekpolu Ostrołęka, Stali Nysa, Camperze Wyszków oraz w plusligowych AZS-ie Politechnika Warszawska, Płomieniu Sosnowiec, a w sezonie 2014/15 w AZS-ie Częstochowa. Ma 190 cm wzrostu, zasięg w ataku 332 cm, w bloku 312, i chociaż trudno uznać, że są to warunki imponujące jak na siatkarza, to serca do gry, ambicji i woli walki temu zawodnikowi odmówić nie można. Czy przekona do siebie trenera Ślepska i kolegów z drużyny oraz znajdzie finansowy kompromis z działaczami?

Dodajmy, że do drużyny dołączył atakujący Kamil Lewiński, który wcześniej na rok podpisał kontrakt z suwalskim klubem. Nowe twarze w Ślepsku to również środkowy Adrian Hunek i przyjmujący Krzysztof Zapłacki. 

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved