Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabela Kowalińska: Czekam na początek przygotowań

Izabela Kowalińska: Czekam na początek przygotowań

fot. Tomasz Tadrała

Izabela Kowalińska będzie jedną z dwóch atakujących mistrza Polski w sezonie 2015/16. Zawodniczka po ubiegłych rozgrywkach miała jeszcze ważną umowę z Chemikiem Police. - Zaczynamy walkę o mistrzostwo - zapewnia siatkarka.

Dla prawoskrzydłowej nadchodzące rozgrywki będą czwartymi w barwach Chemika Police. Do drużyny dołączyła jeszcze, gdy ta występowała w pierwszej lidze i była jedną z kluczowych siatkarek, dzięki której zespół wywalczył awans do elity. – Rok temu związałam się z klubem dwuletnim kontraktem, więc w moim przypadku nie było żadnych wątpliwości. Zostaję w Chemiku na kolejny sezon i zaczynamy walkę o mistrzostwo – mówi Izabela Kowalińska.

Siatkarka dołączyła do reprezentacji Polski na Final Four World Grand Prix w Lublinie. Wcześniej miała czas na odpoczynek, złapanie oddechu przed nadchodzącymi rozgrywkami. – Miałam sporo wolnego, ponad dwa miesiące. Dzięki temu spotkałam się ze znajomymi, pojeździłam trochę po Polsce, udało się też wyjechać na wycieczkę zagraniczną. Jestem wypoczęta i czekam na początek przygotowań, niezależnie czy będzie to w klubie, czy reprezentacji. Wiadomo, jeśli gra się w kadrze, to przygotowania są wtedy trochę inne, bardziej rwane, ale jesteśmy do tego przyzwyczajone. Poza tym trenerzy robią wszystko, żeby w rozsądny sposób połączyć kadrę z grą w klubie – kończy.

źródło: chemik-police.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved