Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > BBTS sięgnął po środkowego z Ukrainy

BBTS sięgnął po środkowego z Ukrainy

fot. archiwum

Dmytro Bogdan od nowego sezonu będzie bronić barw BBTS-u Bielsko-Biała. Ukraiński środkowy, który niedawno wspólnie ze swoją reprezentacją sięgnął po srebro w uniwersjadzie, związał się z bielskim klubem rocznym kontraktem.

O nowym środkowym władze bielskiego klubu poinformowały na czwartkowej konferencji prasowej. 26-letni Bogdan ma zastąpić Wojciecha Sobalę, który niespodziewanie przeniósł się na Śląsk – do Jastrzębskiego Węgla. Nowy środkowy BBTS-u ma 202 cm wzrostu i na ostatniej uniwersjadzie zdobył z reprezentacją Ukrainy srebrny medal.

To sytuacja awaryjna, bo w ostatnim momencie dowiedzieliśmy się, że Wojtek Sobala podziękował za współpracę. Będę milczał na temat tego, jak zostało to rozwiązane przez zawodnika. Powiem tylko, że nie tak powinno to wyglądać. Ja będę wymagał od mojej drużyny – powiedział trener BBTS-u Krzysztof Stelmach. Zaczęliśmy zajęcia w poniedziałek. Pierwszy tydzień jest okresem przejściowym – trenujemy raz dziennie, na zmianę zajęcia na siłowni oraz praca nad techniką. Pełną parą ruszamy od następnego tygodnia. Mamy zaplanowane 11 tygodni przygotowań. Jest to dużo czasu – opowiedział o przygotowaniach swojego zespołu.

Zobacz również:
Karuzela transferowa PlusLigiźródło: bbtsbielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved