Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Adam Szałański za Piotra Sieńko w KPS-ie Siedlce

Adam Szałański za Piotra Sieńko w KPS-ie Siedlce

fot. archiwum

W połowie czerwca informowaliśmy o przenosinach Piotra Sieńko do KPS-u. Jak się jednak okazało, kontrakt został rozwiązany na prośbę zawodnika. Nowym rozgrywającym, który związał się roczną umową z siedleckim klubem, jest Adam Szałański.

Urodzony w 1993 roku Adam Szałański to wychowanek bełchatowskiej Skry. W sezonie 2010/2011 i 2011/2012 występował na parkietach Młodej Ligi, zdobywając dwukrotnie srebrny medal. W sezonie 2012/2013 był zawodnikiem drugoligowego Contimaxu MOSiR Bochnia. Następnie przeszedł do ówczesnego beniaminka I ligi – AGH 100RK Kraków. W poprzednim sezonie wraz z Piotrem Milewskim kierował grą Pekpolu Ostrołęka. Ten 22-latni rozgrywający ma 199 cm wzrostu.

Siedlczanie od pewnego czasu przygotowują się już do nowego sezonu. – Na początku skupiliśmy się na siłowni, było sporo pracy wstępnej, by chłopcy dobrze przetrwali trudy sezonu. Ci, którzy sami trochę wcześniej się przygotowywali, mieli łatwiej, a ci, którzy to zlekceważyli, nieco trudniej przechodzili ten pierwszy etap przygotowań – powiedział tydzień temu Strefie Siatkówki drugi szkoleniowiec KPS-u, Maciej Nowak.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyznźródło: inf. własna, kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved