Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pierwszy trening już za radomianami

Pierwszy trening już za radomianami

fot. wksczarni.pl

Przed południem siatkarze klubu Cerrad Czarni Radom spotkali się na siłowni Fitness Platinium, później czekał ich jeszcze trening w hali. Przebywający w Polsce od soboty trener Raul Lozano zadysponował podopiecznym wprowadzającą dawkę zajęć.

Zawodnicy wrócili z wakacji w doskonałych humorach. Obok siatkarzy doskonale znanych kibicom w klubie zameldowali się Patryk Szczurek i Radosław Zbierski. Wśród ćwiczących na siłowni dostrzec można było też Łukasza Zugaja, wychowanka klubu przebywającego ostatnio na wypożyczeniu. Zack La Cavera w Radomiu pojawi się natomiast pod koniec sierpnia.

W poniedziałkowy poranek na Narutowicza stawili się również Bartłomiej Bołądź, Adam Kowalski i Bartłomiej Grzechnik, którzy od maja trenowali z reprezentacją Andrzeja Kowala. Dwóch pierwszych rozpoczęło przygotowania. Bartłomiej Grzechnik po powitaniu z trenerem i kolegami udał się natomiast na… dwutygodniowy urlop.

W Radomiu w najbliższych tygodniach nieobecny będzie też Lukas Kampa, który z reprezentacją Niemiec szykuje obecnie formę na mistrzostwa Europy. Zabraknie trenującego z kadrą Polski Artura Szalpuka, a także Jakuba Zwiecha, który szlifuje formę przed mistrzostwami świata juniorów.Nieobecność kadrowiczów spowodowała, że w zajęciach w hali w najbliższym czasie z pierwszym zespołem trenować będzie czteroosobowa grupa młodzieży. W tym tygodniu z ekipy juniorów i Młodej Ligi oddelegowani zostali: Michał Moniak, Piotr Filipowicz, Kacper Pluta i Kacper Wasilewski.

źródło: wksczarni.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved