Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bydgoscy siatkarze zaczynają treningi

Bydgoscy siatkarze zaczynają treningi

fot. plusliga.pl

Już od poniedziałku podopieczni Piotra Makowskiego wracają do treningów i będą przygotowywać się do rozgrywek PlusLigi 2015/2016. Zawodnicy piątego zespołu poprzedniego sezonu będą wcześniej także do dyspozycji kibiców i mediów.

Tuż przed inauguracyjnymi zajęciami, które trener Makowski zaplanował na poniedziałek na godzinę 18:00, zawodnicy zaprezentują się w sali konferencyjnej hali Łuczniczka i będą odpowiadać na pytania. Na pierwszym treningu zabraknie jedynie środkowego Jana Nowakowskiego i przyjmującego Wojciecha Ferensa, którzy po występach w kadrze B reprezentacji Polski (igrzyska europejskie, Liga Europejska) otrzymają kilka dni wolnego.

Bydgoszczanie na własnych obiektach będą trenować przez pierwsze półtora tygodnia. Potem wyjadą na zgrupowanie do Cetniewa, a następnie wezmą udział m.in. w turniejach w Rypinie, memoriale Zdzisława Ambroziaka w Warszawie i XI Memoriale Gołasia w Murowanej Goślinie. W planach są także mecze towarzyskie w Grudziądzu, Inowrocławiu oraz 21 października w Łuczniczce z PGE Skrą Bełchatów, które będzie także poprzedzone prezentacją zespołu na sezon 2015/2016.

*autor: Szymon Fiałkowski
*więcej w serwisie sportowabydgoszcz.pl 

źródło: sportowabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved