Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Koziura i Modzelewski kolejnymi ogniwami BBTS-u

Koziura i Modzelewski kolejnymi ogniwami BBTS-u

fot. archiwum

W bielskim BBTS-ie coraz mniej znaków zapytania na sezon 2015/2016. Trwające od tygodni spekulacje potwierdziły się - kolejnymi graczami, którzy dołączyli do składu prowadzonego przez Krzysztofa Stelmacha, są Łukasz Koziura i Krzysztof Modzelewski.

Z dnia na dzień coraz więcej wiadomo o nowych nabytkach klubu ze stolicy Podbeskidzia. Po Bartoszu Janeczku, Pawle Grycu, Mateuszu Sacharewiczu i Bartłomieju Krulickim do zespołu dowodzonego przez braci Stelmachów dołączyli Łukasz Koziura oraz Krzysztof Modzelewski.

Obydwaj nowi reprezentanci klubu to stosunkowo młodzi gracze, bowiem urodzeni w 1992 roku. Pierwszy z nich został zakontraktowany jako nominalny drugi libero zespołu, a wcześniej reprezentował barwy KPS-u Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Modzelewski z kolei dał się poznać dzięki swojej dobrej postawie w sezonie 2014/2015 w Ślepsku Suwałki. Włodarze BBTS-u podkreślają, że poprzez stawianie na młode ogniwa kreują perspektywiczną drużynę na lata.

W dalszym ciągu nie wiadomo, kto zajmie pozycję pierwszego libero. W kuluarach mówi się, że z dużą dozą prawdopodobieństwa miejsce to przypadnie Kanadyjczykowi, Danielowi Lewisowi, który grał na polskich parkietach w Skrze Bełchatów oraz ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved