Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Koniec wakacji we Wrocławiu

Koniec wakacji we Wrocławiu

fot. Łukasz Krzywański

Impel Wrocław 10 sierpnia rozpoczął przygotowania do nowego sezonu Orlen Ligi. Na pierwszym treningu zabrakło największych gwiazd zespołu, które dołączą do drużyny po spełnieniu obowiązków reprezentacyjnych. Znamy również plany sparingowe wrocławianek.

Siatkarkom Impelu Wrocław skończyły się wakacje. Od poniedziałku 10 sierpnia 11 zawodniczek już szykuje się do kolejnego sezonu pod okiem Nicoli Negro. Póki co w przygotowaniach nie uczestniczy pięć siatkarek: Katarzyna Skowrońska-Dolata, libero Lenka Dürr, Czeszka Andrea Kossanyiova, Amerykanka Kristin Hildebrand oraz Carolina Costagrande. Mają zobowiązania reprezentacyjne i we Wrocławiu pojawią się później. Niektóre nawet po jesiennych mistrzostwach Europy, które zakończą się 4 października, a zatem dwa tygodnie przed pierwszą kolejką Orlen Ligi. Czasu na zgranie będzie zatem niewiele.

W ciągu dwóch miesięcy przygotowań czwarta drużyna poprzedniego sezonu zagra w dwóch towarzyskich turniejach – 24-25 września w Krośnie oraz 9-11 października w Szamotułach. Z seniorską drużyną trenują trzy siatkarki, które w poprzednim sezonie grały jeszcze w Młodej Lidze: Barbara Cembrzyńska, Aleksandra Sochacka oraz libero Magda Stasiak.

Przez pierwsze dwa tygodnie drużyna będzie w poniedziałki, środy i piątki ćwiczyć dwa razy, we wtorki i czwartki tylko raz, a weekendy będą wolne. Okres przygotowawczy zaczął się od spotkania organizacyjnego i siłowni. 

źródło: gazetawroclawska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved