Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Rówieśnicy z Brazylii ponownie lepsi od biało-czerwonych

Rówieśnicy z Brazylii ponownie lepsi od biało-czerwonych

fot. archiwum

Od kilku dni podopieczni Jakuba Bednaruka wspólnie przygotowują się z rówieśnikami z Brazylii do mistrzostw świata juniorów. W trzecim spotkaniu towarzyskim biało-czerwoni ulegli w Krośnie rywalom 1:3. Kolejny mecz rozegrany zostanie w piątek w Kolnej pod Krakowem.

Podobnie jak w poprzednich spotkaniach długo dotrzymywaliśmy kroku rywalom – powiedział trener kadry juniorów, Jakub Bednaruk. Problemy zaczynają się pojawiać od dwudziestego punktu. Będziemy nad tym prawcować. Za nami długie, solidnie przepracowane zgrupowanie. Mecze z Brazylią dały całemu sztabowi szkoleniowemu dużo materiału do przemyśleń – dodał.

Na następnym obozie kadra juniorów, przygotowująca się do wrześniowych mistrzostw świata, spotka w piątek w Krakowie (Kolna). – Skład naszej ekipy zmniejszy się o Kamila Semeniuka, Jana Fornala i Jakuba Lewandowskiego. Cała trójka ma duże możliwości, czasem – jak w przypadku tego pierwszego – brakowało doświadczenia.

Jak podkreślił trener Bednaruk, w kadrze zostaje trzech rozgrywających – Marcin Komenda, Krzysztofa Bieńkowski i Jan Firlej. – Każdy z nich ma swoje ogromne zalety. Poczekamy z decyzją, kto na tej pozycji pozostanie w reprezentacji – powiedział Jakub Bednaruk.Polska – Brazylia 1:3
(23:25, 17:25, 26:24, 23:25)

źródło: PZPS

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved