Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Muszynianki wróciły z Malinowego Zdroju

Muszynianki wróciły z Malinowego Zdroju

fot. Bogusław Krośkiewicz

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki wróciły ze zgrupowania w Malinowym Zdroju. Przez najbliższe trzy tygodnie podopieczne Bogdana Serwińskiego będą trenować w Muszynie. We wrześniu rozpoczną cykl spotkań i turniejów towarzyskich.

Brązowe medalistki Orlen Ligi mają za sobą pierwszy z etapów przygotowawczych do sezonu 2015/2016. Mineralne tradycyjnie już na początku sierpnia wyjechały do Solca-Zdroju, gdzie w kompleksie Malinowy Zdrój przebywały przez kilkanaście dni. Zajęcia podzielone były na dwie części. Do południa siatkarki korzystały z pełnej gamy kąpieli siatkowych i zabiegów rehabilitacyjnych, mających na celu wzmocnienie organizmu przed sezonem oraz regenerację po niewyleczonych urazach. Druga, dwugodzinna części zajęć prowadzona była już w hali. – Zgrupowanie w Malinowym Zdroju miało charakter stricte rehabilitacyjno-leczniczy z elementami treningu sportowego, mającego na celu umożliwić zawodniczkom spokojne wejście w trening sportowy – tłumaczył dla portalu mksmuszynianka.com trener Bogdan Serwiński.

W tym tygodniu rozpoczął się kolejny etap przygotowań. Muszynianki kontynuować będą zajęcia we własnych obiektach. Poza zajęciami kondycyjnymi i siłowymi sztab szkoleniowy powoli będzie wprowadzał elementy taktyczne. Wrzesień, tak jak w przypadku wszystkich zespołów Orlen Ligi, poświęcony będzie na sprawdzenie formy przed sezonem. Ekipa Polskiego Cukru Muszynianki poza pojedynczymi sparingami weźmie udział w trzech turniejach – w Krośnie, Rzeszowie oraz w Karpaczu, dokąd przyjedzie m.in. KS Developres SkyRes Rzeszów oraz włoski Obiettivo Risarcimento Vicenza.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved