Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Spore zmiany w Huraganie Międzyrzec Podlaski

Spore zmiany w Huraganie Międzyrzec Podlaski

fot. archiwum

Klub z Międzyrzeca Podlaskiego poszukuje atakującego i środkowego. Nowy sezon miejscowy Huragan zainauguruje meczem na swoim parkiecie z SKS-em Hajnówka. - Nadal poszukujemy zawodników na atak i środek - mówi trener Huraganu, Marcin Śliwa.

Trzecią drużynę minionych rozgrywek opuściło kilku zawodników. Do Lechii Tomaszów Mazowiecki odszedł podstawowy atakujący Wiktor Musiał. Szkoleniowcem kobiet w Sparcie Warszawa został środkowy Bartosz Jesień. Do Chrobrego Głogów przeniósł się przyjmujący Daniel Kędzierski. Kontraktu nie przedłużył inny siatkarz na tej pozycji – DJ Nelson. Z kolei obowiązki na studiach przeszkodziły libero Arturowi Młynarczukowi w kontynuacji sportowej kariery. W miejsce nieobecnych klub pozyskał atakującego Patryka Brzostka z SPS-u Volleya Ostrołęka. – Już od roku byliśmy zainteresowani tym siatkarzem – mówi szkoleniowiec Huraganu Marcin Śliwa.Wtedy podkupił go Pekpol Ostrołęka. Teraz już będzie u nas występował.

Na tej pozycji kibice w Międzyrzecu zobaczą również Cezarego Lewickiego. To wychowanek, który przez trzy lata grał w SMS-ie Ostrowiec Świętokrzyski. Na libero pozyskany został Maciej Bielecki, który ostatnio występował w drużynie UKS-u Serbinów Biała Podlaska. Z kolei na środek sprowadzony został z III-ligowego UKS-u IFLO Kosmet-Hurt Biała Podlaska Kamil Majewski. Nowy nabytek dołączy do występującego już na tej pozycji Bartosza Matraszka.

Z poprzedniego sezonu w Huraganie zostali obaj rozgrywający – Tomasz Nowacki i Łukasz Wasąg. Są jeszcze Przemysław Toma, Grzegorz Kowalczyk, Sylwester Kasjaniuk i Rafał Ostapowicz. Nadal poszukujemy zawodników na atak i środek. Interesują nas siatkarze z doświadczeniem, którzy byliby wsparciem dla naszej młodzieży – zapowiada szkoleniowiec.Niewykluczone, że na parkiecie w meczach ligowych będzie pojawiał się Bartosz Jesień. – Rozmawialiśmy już na ten temat z zawodnikiem, który ostatnio był także naszym drugim trenerem – mówi Śliwa. – Bartosz zamierza również sam trenować w Warszawie. Jeśli grafik jego nowych podopiecznych nie będzie kolidował z meczami naszej drużyny, to chętnie nam pomoże.

Jest też bardzo prawdopodobne, że fani Huraganu zobaczą również Pawła Łęgowskiego. Przyjmujący ostatnio był zawodnikiem Avii Świdnik. Skończył mu się kontrakt i wyraził chęć powrotu do Międzyrzeca. – Rozmawiałem z Pawłem. Obecnie przebywa za granicą. Jeśli wróci i nadal będzie chciał grać, zgłosimy go do rozgrywek. Podobnie zamierzamy zrobić w przypadku Bartosza Jesienia – zapowiada trener.

Przygotowania do nowego sezonu Huragan rozpocznie 20 sierpnia. – Przez 10 dni będziemy trenować dwa razy dziennie. Od września przejdziemy na jedne zajęcia w ciągu dnia – zapowiada trener.

źródło: Dziennik Wschodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved