Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mistrz Polski juniorów zagra w KPS-ie Siedlce

Mistrz Polski juniorów zagra w KPS-ie Siedlce

fot. archiwum

Pierwszoligowiec z Siedlec powoli zamyka skład na nowy sezon. Nowym nabytkiem KPS-u Siedlce został aktualny mistrz Polski juniorów - środkowy Łukasz Wysocki. Młody zawodnik jest dziewiątym nowym siatkarzem siedleckiego zespołu.

Nowy środkowy bloku KPS-u ma 19 lat. Pierwsze kroki w piłce siatkowej stawiał w macierzystym klubie KS Jastrzębie-Borynia, który to w sezonie 2012/2013 przeistoczył się w KS Jastrzębski Węgiel SA. W tym samym sezonie Wysocki rozpoczął treningi pod okiem trenera Jarosława Kubiaka w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, z którą to zdobył srebrny medal mistrzostw Polski kadetów 2012/2013 oraz złoty medal mistrzostw Polski juniorów w sezonie 2014/2015. Młody środkowy został nagrodzony statuetką najlepszego blokującego całego turnieju MPJ. Łukasz Wysocki ma 198 cm wzrostu, zasięg z wyskoku do ataku na poziomie 345 cm.

Wcześniej na tę pozycję KPS pozyskał Wojciecha Kaźmierczaka z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Przypomnijmy, że w nowym sezonie siedlczan prowadzić będzie Witold Chwastyniak, który na pozycji trenera zmienił Sławomira Gerymskiego.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi mężczyznźródło: kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved