Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kanadyjczyk wzmocni Jastrzębski Węgiel

Kanadyjczyk wzmocni Jastrzębski Węgiel

fot. archiwum

Jak poinformował Katowicki Sport za francuską agencją menadżerską, nowym zawodnikiem Jastrzębskiego Węgla ma być Kanadyjczyk, mający za sobą przygodę m.in. z ligą francuską - Jason De Rocco. Śląski klub jak na razie nie potwierdził tej informacji.

Po raz pierwszy tę informację podała agencja LZSport. Dotychczas tych doniesień nie skomentowali ani nie potwierdzili przedstawiciele klubu z Jastrzębia-Zdroju. Jason De Rocco to reprezentant Kanady, w reprezentacji zadebiutował w 2013 roku.

W ostatnich sezonie zawodnik występował w tureckim Afyonkarahisar BGSK. W swoim siatkarskim CV ma również występy we francuskim Nantes i Saint-Nazaire, a także we włoskiej Serie A1, gdzie w sezonie ligowym 2013/2014 bronił barw Top Volley Latina.

26-letni Kanadyjczyk będzie rywalizował o miejsce w składzie Jastrzębskiego Węgla z Maciejem Muzajem. Chociaż zawodnik ma doświadczenie również w grze na przyjęciu. Po okresie stagnacji i braku większych działań jastrzębian na rynku transferowym byłoby to kolejne wzmocnienie. Wcześniej bowiem śląski klub sprowadził do swojego składu Izraelczyka Alexandra Shafranovicha, Piotra Haina, Adriana Mihułkę, Wojciecha Sobalę i Damiana Borucha.źródło: inf. własna, katowickisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved