Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > ZAKSA zacznie przygotowania na początku września

ZAKSA zacznie przygotowania na początku września

fot. archiwum

Wraz z początkiem września ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpocznie okres przygotowawczy do sezonu  2015/2016. Jednak już pod koniec sierpnia do Kędzierzyna-Koźla zjedzie się większa część drużyny na czele z trenerem, Ferdinando de Giorgim.

Treningi rozpoczną się w pierwszym tygodniu września, a do dyspozycji trenera będzie 10 zawodników: Dominik Witczak, Krzysztof Rejno, Łukasz Wiśniewski, Grzegorz Bociek, Jurij Gladyr, Sławomir Stolc, Grzegorz Pająk, Korneliusz Banach, a także zawodnicy Młodej Ligi, wchodzący w szeroki skład zespołu ZAKSY, tj. Kamil Semeniuk i Maciej Polański.

Pozostali zawodnicy grający dla reprezentacji narodowych będą sukcesywnie dołączali do zespołu. Mowa tutaj chociażby o Pawle Zatorskim, Kevinie Tillie, Benjaminie Toniuttim, Rafale Buszku czy Dawidzie Konarskim.

Okres przygotowawczy będzie opierał się między innymi na treningach siłowych, wytrzymałościowych i technicznych, przeprowadzanych w hali „Azoty” oraz ćwiczeniach na kędzierzyńskim kompleksie „Azotor”, tj. na basenie i boiskach do siatkówki plażowej. Na dzień dzisiejszy popularny „Fefe” nie przewiduje w początkowej fazie przygotowań rozgrywania meczów sparingowych, jednak nie wyklucza treningów łączonych z innymi drużynami PlusLigi. 

źródło: zaksa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved