Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Kontuzja Tamary Kaliszuk

Kontuzja Tamary Kaliszuk

fot. jedynkaaleksandrow.pl

Tamara Kaliszuk w trakcie zgrupowania reprezentacji Polski zerwała więzadła w kolanie. Zawodniczka Tauronu MKS-u Dąbrowa Górnicza jest już po operacji. - Wrócę silniejsza - zapewnia atakująca klubu z Zagłębia.

Tamara Kaliszuk była w reprezentacji Polski na tegoroczne rozgrywki World Grand Prix. Wystąpiła we wszystkich meczach fazy grupowej, jednak w Final Four już jej na parkiecie nie obejrzeliśmy. Zawodniczka w trakcie zgrupowania w Szczyrku zerwała więzadła krzyżowe w kolanie lewej nogi.

Kontuzja przytrafiła się jej podczas sparingu z Holandią. Kaliszuk jest już po operacji, która miała miejsce w Łodzi. Rehabilitacja odbywa się w Bieruniu, pod okiem masażystki, Aleksandry Styczeń. – Najważniejsze, że jestem w rękach specjalistów, do tego dołożę ciężką pracę i wrócę silniejsza – zapowiada Kaliszuk, która – co istotne – jest pozytywnie nastawiona i nie zamierza załamywać rąk. – Na mnie wszystko goi się jak na psie – uśmiecha się. – Wiadomo, że to tragedia dla zawodnika, ale patrzę optymistycznie w przyszłość i wierzę, że wkrótce będę mogła się pokazać i zdobyć jakiś ligowy punkt – kończy.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved