Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Miros nową kapitan sopockiej drużyny

Anna Miros nową kapitan sopockiej drużyny

fot. Arkadiusz Buczyński

Siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot rozpoczęły przygotowania do zbliżającego się sezonu. Zanim jednak zawodniczki i sztab przystąpiły do pracy, konieczny był wybór nowej kapitan, która na tej pozycji zastąpi Izabelę Bełcik, która zmieniła barwy klubowe.

Od 2010 do 2012 roku Dorota Świeniewicz, a po niej aż do końca sezonu 2014/2015 Izabela Bełcik. Obie legendy polskiej siatkówki występowały dotychczas w roli kapitanów atomowego zespołu. Po Izabeli Bełcik w tej roli zobaczymy w sopockim klubie jedną z dwóch zawodniczek najstarszych stażem w zespole.

Najbliższy sezon będzie dla niej czwartym z rzędu spędzonym w drużynie PGE Atomu Trefla Sopot. Anna Miros, bo o niej mowa, prawdopodobnie będzie miała okazję świętować w tym sezonie swój setny występ w barwach sopockiej drużyny na parkietach Orlen Ligi. Mistrzyni Europy z 2003 roku wywalczyła dotąd z zielono-niebieskimi wszystkie kolory ligowych medali – złoty, srebrny i brązowy, a także zajęła 2. miejsce w Pucharze CEV oraz w minionym sezonie cieszyła się ze zdobycia Pucharu Polski.

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved