Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Ekipa z Murowanej Gośliny rozpoczęła przygotowania do sezonu

Ekipa z Murowanej Gośliny rozpoczęła przygotowania do sezonu

fot. archiwum

Zawodniczki KS-u Murowana Goślina 3 sierpnia rozpoczęły przygotowania do rozgrywek I ligi. Na pierwszym treningu pojawiło się 13 siatkarek. Przed drużyną z Wielkopolski zgrupowanie w Międzyrzeczu oraz seria turniejów towarzyskich we wrześniu.

Poniedziałkowy trening goślinianek był pierwszym po wakacyjnej przerwie. W zajęciach w hali przy ulicy Mściszewskiej wzięło udział trzynaście zawodniczek, wśród nich trzy nowe – Dominika Żółtańska, Justyna Zemlik oraz Paulina Majkowska, a także dwie zawodniczki z drugiej drużyny – Małgorzata Ochmann i Edyta Mazurczak . Indywidualnie trenowała Aleksandra Elko, która w meczu play-off z Zawiszą Sulechów doznała poważnej kontuzji. Jej rehabilitacja przebiega poprawnie i jest duża szansa, że sezon rozpocznie z całą drużyną.

Zarówno zawodniczki, jak i trener KS-u Murowana Goślina byli zadowoleni z powrotu do ciężkiej pracy przed nowym sezonem. Siatkarki z Murowanej Gośliny we własnych obiektach sportowych będą trenować do 13 sierpnia. Kolejnym etapem przygotowań będzie obóz nad jeziorem Głębokim, koło Międzyrzecza. Tam goślinianki będą trenować do 23 sierpnia. Po powrocie do Murowanej Gośliny wrócą do treningów we własnej hali i rozegrają kilka spotkań sparingowych, a także wezmą udział w turniejach towarzyskich w Świeciu oraz w turnieju o Puchar Burmistrza Murowanej Gośliny przed własną publicznością.

źródło: ks.murowana-goslina.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved