Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Cuprum wystartuje z przygotowaniami 10 sierpnia

Cuprum wystartuje z przygotowaniami 10 sierpnia

fot. plusliga.pl

W poniedziałek 10 sierpnia Cuprum Lubin rozpocznie swoje przygotowania do sezonu 2015/2016. Po bardzo udanych debiutanckich rozgrywkach w PlusLidze miedziowi bardzo ambitnie podchodzą do kolejnego roku zmagań w siatkarskiej elicie.

Wszystkie treningi zespół Cuprum będzie odbywał we własnych obiektach w Lubinie. Poza siłownią, spinningiem czy zajęciami na basenie planowane są również zmagania z piłkami na… plaży. W początkowej fazie przygotowań zawodnikom będzie towarzyszył drugi trener zespołu Daniele Capriotti wraz z trenerem od przygotowania fizycznego Mirko Fasinim. Trener Gheorghe Cretu przebywa bowiem obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Estonii.

Plan spotkań kontrolnych i turniejów towarzyskich nie jest jeszcze potwierdzony. Wiadomo już jednak, że we wrześniu Cuprum Lubin rozegra mecz z reprezentacją Estonii w ramach I Memoriału Jana Rutyńskiego. Skład personalny zespołu będzie na początku przygotowań dosyć niewielki. Na pierwszych treningach pojawią się Maciej Gorzkiewicz, Adam Michalski, Dawid Gunia, Mateusz Malinowski, Paweł Rusek i Marcin Kryś. W późniejszym terminie dołączy do zespołu Łukasz Kaczmarek, który walczy jeszcze o mistrzostwo Polski w siatkówce plażowej, oraz Szymon Romać, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski B. Nie wiadomo, kiedy dołączą do lubinian Grzegorz Łomacz, Marcin Możdżonek i Wojciech Włodarczyk. Także Estończycy – Keith Pupart i Robert Täht oraz Marcus Böhme prawdopodobnie przyjadą dopiero po mistrzostwach Europy, w których będą walczyć o trofea wraz z reprezentacjami swoich krajów.

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved