Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Krawulska: Liga i boisko pokaże, na co nas stać

Natalia Krawulska: Liga i boisko pokaże, na co nas stać

fot. Bogusław Krośkiewicz

- Mamy młody i ambitny zespół wsparty zawodniczkami z doświadczeniem gry w Orlen Lidze. Mam nadzieję, że na boisku pokażemy walkę i ambicję do tego, żeby wygrywać mecze z najlepszymi - powiedziała Natalia Krawulska, nowa siatkarka bydgoskiego zespołu.

Co zadecydowało o tym, że przyjęłaś ofertę drużyny z Bydgoszczy?

Natalia Krawulska: Przede wszystkim to, że Bydgoszcz leży dość blisko Piły, mojego rodzinnego miasta. Także to, że znam trenera Adama Grabowskiego, z którym się komunikowałam. Przedstawił mi bardzo atrakcyjną ofertę. Na pewno w Bydgoszczy realizowany jest bardzo ciekawy projekt, a także klub posiada dobry zespół i dlatego tutaj jestem.

W zespole Pałacu zaszły spore zmiany kadrowe. Jak spoglądasz na ten nadchodzący sezon?– Przede wszystkim bardzo dobrze. Myślę, że to wszystko zaowocuje w lidze. Mamy młody i ambitny zespół wsparty zawodniczkami z doświadczeniem gry w Orlen Lidze. Mam nadzieję, że na boisku pokażemy walkę i ambicję do tego, żeby wygrywać mecze z najlepszymi.

Twoją nominalną pozycją jest gra na przyjęciu, ale możesz też występować w ataku. Na jakiej pozycji gra ci się lepiej?

– Mogę grać i na przyjęciu, i na ataku. Wydaje mi się, że na obu pozycjach czuję się dobrze. Gdzie w tym sezonie trener Grabowski mnie postawi, sądzę, że tak naprawdę tylko on to teraz wie. Czy wyjdę na przyjęciu, czy na ataku, będę chciała dać z siebie jak najwięcej, zagrać jak najlepiej potrafię, żeby zdobyć jak najwięcej punktów dla Bydgoszczy.

Czy myślisz, że wasz młody zespół wsparty doświadczonymi zawodniczkami jest w stanie zająć wyższą lokatę niż w ubiegłym sezonie?

– Z taką myślą tutaj przyszłam, przede wszystkim żeby grać i wygrywać. Bydgoszcz w końcu zrobiła krok do przodu w ligowej tabeli. Wszystko się okaże tak naprawdę od października, kiedy się zacznie liga i to jest przed nami.

W pierwszej kolejce nowego sezonu zmierzycie się z Chemikiem Police. Czy uważasz, że początek ligi z tak dobrym przeciwnikiem da wam pewność w grze przed kolejnymi meczami w lidze?

– Zaczynamy sezon meczem z Chemikiem Police. Pojedziemy do nich na dzień dobry, ale tak jak mówię, będziemy na pewno walczyć z każdym przeciwnikiem. Liga i boisko pokaże, na co nas stać.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved