Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kuligowska: Mam nadzieję, że pomogę temu zespołowi

Joanna Kuligowska: Mam nadzieję, że pomogę temu zespołowi

fot. Bogusław Krośkiewicz

Do dwunastej ekipy poprzedniego sezonu Orlen Ligi, która wczoraj wznowiła treningi, dołączyła Joanna Kuligowska. Grająca na pozycji przyjmującej popularna "Jadzia" właśnie z klubem znad Brdy odnosiła największe sukcesy.

Do drużyny Adama Grabowskiego dołączyła dobrze znana z występów w bydgoskim zespole Joanna Kuligowska. Przyjmująca święciła największe sukcesy z Pałacem, zdobyła z tą drużyną dwukrotnie wicemistrzostwo Polski, brązowy medal, Superpuchar Polski oraz dwa razy Puchar Polski. Popularna „Jadzia” w minionych sezonach grała w ekipie PTPS-u Piła, a ostatni spędziła w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Siatkarka ta będzie niewątpliwie dużym wzmocnieniem Pałacu.

– Na pewno zawsze powroty są miłe i bardzo się cieszę z tego, bo Bydgoszcz jest można powiedzieć moim rodzinnym miastem. Cieszę się, że dostałam taką propozycję i mam nadzieję, że pomogę temu zespołowi w osiąganiu jak najwyższego miejsca w lidze – powiedziała Kuligowska. Przypomnijmy, że w letniej przerwie do drużyny Pałacu dołączyły między innymi: rozgrywająca Marlena Pleśnierowicz oraz przyjmująca Ewelina Krzywicka (w poprzednim sezonie występowała w ekipie Budowlanych Toruń), przyjmująca/atakująca Natalia Krawulska (PTPS Piła) i środkowa Marta Ziółkowska (Joker Metro Świecie), a także libero Karolina Portalska. Jest tutaj parę dziewczyn, które grały już w Orlen Lidze. Są to na pewno młode i ambitne dziewczyny, które lubią pracować, a patrząc na doświadczenie trenera, pewnie wybrał dziewczyny, które na pewno nie są leniwe, bo praca popłaca i zobaczymy, jakie w tym sezonie będą wyniki – zakończyła przyjmująca bydgoskiej drużyny.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved