Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > KSZO rozpocznie przygotowania 17 sierpnia

KSZO rozpocznie przygotowania 17 sierpnia

fot. archiwum

Siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przygotowania do nowego sezonu w Orlen Lidze rozpoczną już 17 sierpnia. Trener Dariusz Parkitny będzie miał do swojej dyspozycji zupełnie odmieniony zespół. Drużyna oparta będzie głównie na młodych siatkarkach.

Pierwsze dni upłyną głównie na działaniach promocyjno-marketingowych. Zawodniczki wezmą udział m.in. w sesji fotograficznej promującej klub i miasto. Potem rozpoczną się już treningi, głównie w siłowni i na boisku piaszczystym w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Gutwin. Zajęcia będą się odbywały głównie na świeżym powietrzu, jedynie w razie mocno niesprzyjającej pogody zespół przeniesie się do hali.

Na 26 sierpnia zaplanowana jest oficjalna prezentacja zespołu, a w dniach 4-6.09 odbędzie się turniej towarzyski, gdzie prawdopodobnie zagrają także zespoły z Białorusi i Ukrainy, a także drużyna z Piły. KSZO potwierdziło także udział w turnieju o puchar firmy Developres. W Rzeszowie od 9 do 11 września zagrają takie drużyny, jak Chimik Jużny – mistrz Ukrainy, Volley Projekt UKF Nitra – wicemistrz Słowacji oraz Developres, BKS Aluprof Bielsko-Biała i Pałac Bydgoszcz.

W porównaniu z poprzednim sezonem w zespole doszło do prawdziwej rewolucji. Zmieniono niemal cały skład. Do drużyny dołączyły Anna Korabiec, Zuzanna Pieczka i Kinga Dybek z Pałacu Bydgoszcz, a także z Budowlanych Toruń Roksana Brzóska i Sandra Szczygioł. Ponadto w zespole zagrają: libero Angelika Bulbak (Nike Węgrów), środkowe Karolina Bednarek (ŁKS Łódź), Alicja Wójcik (Joker Świecie), Beata Mielczarek (Nike Węgrów) oraz rozgrywające Ewelina Polak (Silesia Volley Mysłowice) i Paulina Szpak (Stood Volley – Norwegia). Do KSZO przymierzana jest także Dorota Ściurka. 

źródło: echodnia.eu, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved