Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejne nowe twarze w Murowanej Goślinie

Kolejne nowe twarze w Murowanej Goślinie

fot. archiwum

Po zakontraktowaniu przez KS Murowana Goślina nowej przyjmującej Dominiki Żółtańskiej do goślińskiej drużyny przybyły kolejne dwie nowe zawodniczki: atakująca Justyna Zemlik oraz środkowa Paulina Majkowska.

Justyna Zemlik to dwudziestoletnia, mierząca 187 cm utalentowana atakująca. W swojej dotychczasowej karierze reprezentowała barwy UKS-u Orła Malbork oraz Atomu Trefla Sopot. W barwach sopockiej drużyny w minionym sezonie wywalczyła złoty medal Młodej Ligi kobiet, będąc jedną z podstawowych zawodniczek tej drużyny. Z goślińską drużyną rozpocznie przygotowania do rozgrywek pierwszej ligi kobiet w najbliższy poniedziałek.

Kolejną nową twarzą w zespole Piotra Sobolewskiego jest Paulina Majkowska, która ma dwadzieścia lat i występuje na pozycji środkowej. Majkowska w ostatnim sezonie broniła barw Ekstrimu Gorlice. W poprzednich latach reprezentowała barwy APS-u TPS Rumia, Gedanii Gdańsk oraz Atomu Trefla Sopot II. Grając w młodzieżowej drużynie z Gdańska, wywalczyła złoty medal mistrzostw Polski. Podobnie jak Justyna Zemlik, Majkowska przystąpi do treningów z KS-em Murowana Goślina w najbliższy poniedziałek.

Zobacz również:
Karuzela transferowa I ligi kobietźródło: ks.murowana-goslina.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved