Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nowa zawodniczka w Murowanej Goślinie

Nowa zawodniczka w Murowanej Goślinie

fot. archiwum

KS Murowana Goślina występujący w I lidze kobiet stracił niedawno Beatę Pawlicką, która zdecydowała się zakończyć karierę. Dobrą nowiną dla kibiców goślińskiego klubu jest fakt, iż nową siatkarką zespołu została Dominika Żółtańska.

Nowa siatkarka KS-u Murowana Goślina nie jest w Polsce zawodniczką anonimową. 28-letnia Dominika Żółtańska w swojej karierze broniła już barw wielu klubów, w tym MKS-u Lubań, Stali Mielec, AZS-u KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Legionovii Legionowo czy AZS-u Politechniki Śląskiej Gliwice. Mierząca 180 centymetrów wzrostu zawodniczka swój największy sukces osiągnęła z drużyną z Mielca, z którą w sezonie 2003/2004 zdobyła brązowy medal mistrzostw Polski. Do Murowanej Gośliny Żółtańska przenosi się z Niemiec, gdzie broniła barw Geraer Volleyballclub.

Żółtańska jest zawodniczką uniwersalną, mogącą występować zarówno na pozycji środkowej bloku, jak i przyjmującej. Klubowa strona zespołu z Murowanej Gośliny poinformowała jednak, iż w najbliższym sezonie Dominika Żółtańska występować będzie na środku siatki. Nowa zawodniczka rozpocznie przygotowania z zespołem w poniedziałek 3 sierpnia.

źródło: inf. własna, ks.murowana-goslina.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved