Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Skład kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie

Skład kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie

fot. archiwum

Stephane Antiga podał skład kadry narodowej na zgrupowanie w Arłamowie, które rozpocznie się w niedzielny wieczór 2 sierpnia i potrwa do 9 sierpnia. Do drużyny dołączyli Karol Kłos, który wraca po kontuzji, oraz Wojciech Włodarczyk.

Zgrupowanie rozpoczyna cykl przygotowań do Pucharu Świata w Japonii (8-23 września br.). – Wzorem ubiegłego sezonu pierwsze zgrupowanie przed najważniejszymi zawodami sezonu ma charakter rehabilitacyjno-szkoleniowy. Tak było rok temu we francuskim Cabreton. Wówczas, przed tak udanymi dla nas mistrzostwami świata, zawodnicy czas wolny od zajęć treningowych mogli spędzić z rodzinami, narzeczonymi. Korzystamy więc ze sprawdzonej i dobrej praktyki. Wybraliśmy Arłamów, bo to miejsce spokojne, urocze, z pełną infrastrukturą niezbędną dla potrzeb reprezentacji. To będzie też rodzaj sprawdzianu dla imponującego kompleksu w Arłamowie – mówi Włodzimierz Sadalski, dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia. – Skład na zgrupowanie w Arłamowie nie wyczerpuje procesu selekcji przed Pucharem Świata. Skład na turniej w Japonii mogą uzupełnić inni zawodnicy – dodaje.

Kadra narodowa mężczyzn na zgrupowanie w Arłamowie (2-9 sierpnia br.)
Mateusz Bieniek
Rafał Buszek
Fabian Drzyzga
Piotr Gacek
Karol Kłos
Dawid Konarski
Michał Kubiak
Bartosz Kurek
Grzegorz Łomacz
Mateusz Mika
Marcin Możdżonek
Piotr Nowakowski
Artur Szalpuk
Wojciech Włodarczyk
Andrzej Wrona
Paweł Zatorski

Po zakończeniu zgrupowania w Arłamowie i kilku dniach przerwy reprezentacja Polski mężczyzn kontynuować będzie przygotowania w Spale (12-18 sierpnia). Następnie od 22 do 24 sierpnia w Toruniu weźmie udział w Memoriale Huberta Jerzego Wagnera (z udziałem Francji, Iranu i Japonii).Wylot na Puchar Świata nastąpi 29 sierpnia br.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved