Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kolejny zawodnik z PlusLigi trafił do KPS-u Siedlce

Kolejny zawodnik z PlusLigi trafił do KPS-u Siedlce

fot. archiwum

Wojciech Kazimierczak został nowym zawodnikiem KPS-u Siedlce. 33-letni środkowy po Kamilu Gutkowskim jest kolejnym "ekstraklasowym" wzmocnieniem siedleckiego klubu. - Rozmowy były konkretne i szybko doszliśmy do porozumienia - mówi nowy nabytek KPS-u.

Podczas wakacyjnej przerwy siedlecki pierwszoligowiec przeszedł gruntowną przebudowę i kiedy wydawało się, że wzmocnienia na sezon 2015/2016 dobiegają końca, władze KPS-u zakontraktowały kolejnego siatkarza. Mowa o Wojciechu Kazimierczaku, który doskonale znany jest z występów w PlusLidze. Nowy nabytek ekipy z Podlasia ostatni sezon spędził w Kędzierzynie-Koźlu. Ma również za sobą występy w Delekcie, Płomieniu, Lotosie Treflu i AZS-ie Częstochowa. – Muszę przyznać szczerze, że o klubie z Siedlec za dużo nie wiedziałem. Znam niektórych zawodników, którzy tam grają bądź grali. Mówiąc o klubie, wypowiadali się o nim w samych superlatywach – mówi Wojciech Kazimierczak w krótkiej rozmowie z portalem kps.siedlce.pl. – Kilka dni temu skontaktował się ze mną jeden z włodarzy klubu z zapytaniem, czy nie byłbym zainteresowany współpracą z klubem i przedstawił mi wizję zespołu na przyszły sezon. Rozmowy były konkretne i szybko doszliśmy do porozumienia, dlatego zdecydowałem się podpisać kontrakt z KPS-em Siedlce. Mam nadzieję, że sezon zarówno dla klubu, jak i dla mnie będzie udany i zrealizujemy cele, jakie będą postawione przed rozpoczęciem rozgrywek – dodaje środkowy siedlczan.

Przypomnijmy, że Wojciech Kazimierczak to kolejny zawodnik KPS-u, który ostatni rok spędził na parkietach PlusLigi. Poza 33-letnim środkowym barw drużyny z Siedlec bronić będzie Kamil Gutkowski. Do zespołu dołączyli również Jakub Woś, Kamil Szaniawski, Piotr Sieńko, Maciej Krzywiecki, Mateusz Ogrodniczuk i Piotr Milewski.

źródło: inf. własna, kps.siedlce.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved