Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > W Atomie Treflu Sopot kończy się wolne

W Atomie Treflu Sopot kończy się wolne

fot. archiwum

Czas wypoczynku siatkarek PGE Atomu Trefla Sopot nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Praktycznie już za tydzień atomówki rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 2015/2016. Jak wyglądają ich plany na początek okresu przygotowawczego?

Sztab szkoleniowy oraz wszystkie dostępne zawodniczki mają się pojawić w Sopocie dokładnie 4 sierpnia. Dzień później na godzinę 15:00 zaplanowano spotkanie oficjalnie rozpoczynające okres przygotowawczy zespołu. Kolejne pięć dni będzie czasem intensywnej pracy siatkarek – na ten czas zaplanowano bowiem serię testów kondycyjnych, treningów na siłowni oraz technicznych.

Od 11 sierpnia siatkarki rozpoczną zaś trzy tygodnie pracy indywidualnej, w trakcie których będą przygotowywać swoje organizmy do jeszcze większego wysiłku. 29 września w Sopocie stawi się bowiem ponownie cały sztab, a popołudniu przeprowadzony zostanie pierwszy trening, który rozpocznie już serię regularnych zespołowych ćwiczeń aż do samego startu rozgrywek.

Na pierwszym spotkaniu stawią się te siatkarki, które nie przebywają na zgrupowaniach kadry. W Sopocie zabraknie zatem niemal na pewno Mai Tokarskiej, Maret Balkestein-Grothues, Zuzanny Efimienko, Agaty Durajczyk oraz Katarzyny Zaroślińskiej. Wszystko wskazuje na to, że na zgrupowaniu zespołu stawi się za to Danica Radenković.źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved