Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Żurek dołączył do Transferu Bydgoszcz

Michał Żurek dołączył do Transferu Bydgoszcz

fot. Tomasz Tadrała

Transfer Bydgoszcz jest coraz bliżej skompletowania drużyny na sezon 2015/2016. Jego nowym libero został Michał Żurek, który ostatnio występował w Asseco Resovii Rzeszów. W zespole znad Brdy pozostał jeszcze jeden vacat na przyjęciu.

Włodarze Transferu Bydgoszcz są coraz bliżej zamknięcia składu na nowy sezon. Pod skrzydła Piotra Makowskiego trafił Michał Żurek. To 27-letni libero, który ostatni sezon spędził w Asseco Resovii Rzeszów, gdzie o miejsce w podstawowym składzie rywalizował z Krzysztofem Ignaczakiem. Był uzupełnieniem znacznie bardziej doświadczonego i ogranego kolegi, ale nie pojawiał się zbyt często na boisku. Wcześniej Żurek dość często zmieniał barwy klubowe, występując w Treflu Gdańsk, Farcie Kielce, AZS-ie Olsztyn.

W ekipie znad Brdy o miejsce w podstawowym składzie rywalizował będzie z Tomaszem Bonisławskim. Żurek jest już piątym zawodnikiem, który do bydgoskiego teamu dołączył w trwającym okienku transferowym. Wcześniej uczynili to: Murilo Radke, Bartosz Krzysiek, Wojciech Ferens i Grzegorz Kosok. Obecnie w Transferze jest jeszcze jedno wolne miejsce na przyjęciu.

Michał ŻurekData urodzenia: 3.06.1988
Wzrost: 182 cm
Zasięg w ataku: 320 cm
Zasięg w bloku: 305 cm

Zobacz również
Karuzela transferowa PlusLigi

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved