Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Michalczyk nie poprowadzi KPS-u, został prezesem klubu z Jastrzębia

Michalczyk nie poprowadzi KPS-u, został prezesem klubu z Jastrzębia

fot. archiwum

Od dziś nowym prezesem Jastrzębskiego Węgla jest Przemysław Michalczyk, który w przeszłości grał w śląskim klubie jako zawodnik. W nowym sezonie miał być trenerem KPS-u Siedlce, ale jego umowa z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Kilka dni temu z funkcji prezesa zarządu Jastrzębskiego Węgla odwołany został Zdzisław Grodecki. Tymczasowo na stanowisku zastąpił go Marcin Rej, który zdążył poinformować w oświadczeniu o podjęciu decyzji w sprawie wszczęcia postępowania dotyczącego deficytu finansowego spółki oraz szeregu nieprawidłowości mających istotny wpływ na dalsze funkcjonowanie klubu. Dziś jednak Rada Nadzorcza klubu podjęła decyzję o mianowaniu na funkcję prezesa Przemysława Michalczyka.

Oświadczenie Rady Nadzorczej KS Jastrzębski WęgielRada Nadzorcza Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel SA w dniu 27 lipca 2015 roku podjęła decyzję o powołaniu na funkcję Prezesa Zarządu doświadczonego byłego zawodnika Jastrzębskiego Węgla i reprezentanta Polski, trenera, Pana Przemysława Michalczyka.

Tym samym Pan Marcin Rej powraca do wcześniej wykonywanych przez siebie czynności w radzie nadzorczej.

Rada dziękuje Panu Marcinowi Rej za wysoki stopień zaangażowania i poświęcenie w tym tak ważnym i trudnym dla spółki momencie.

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Eugeniusz Bieg

*pisownia oryginalna

 


Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Przemysław Michalczyk związał się kontraktem z I-ligowym KPS-em Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, którego miał być szkoleniowcem. Jednak na skutek pełnienia funkcji prezesa zarządu Jastrzębskiego Węgla nie będzie pracował w Klubie z Siedlec. – Dostał ciekawą propozycję i szkoda było go blokować. Umowa z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron. W tej sytuacji szukamy nowego trenera. Przygotowania ruszają za tydzień, więc czasu na podjęcie decyzji pozostało niewiele. Mamy kilku kandydatów, zobaczymy, który z nich zdecyduje się na pracę w Siedlcach – powiedział prezes KPS-u Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, Marian Burzec.

 

źródło: inf. własna, jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved