Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni znają plan przygotowań i szukają jeszcze przyjmującego

Czarni znają plan przygotowań i szukają jeszcze przyjmującego

fot. archiwum

Siatkarze Cerradu Czarnych Radom na razie są na urlopach bądź zaliczają obowiązki reprezentacyjne. Tymczasem w klubie zarząd, sztab szkoleniowy i rada nadzorcza pracują pełną parą. Znany jest już wstępny plan przygotowań zespołu.

Radomski przedstawiciel w PlusLidze nadal ma wolne miejsce na pozycję przyjmującego. – Trzymamy rękę na pulsie w tym temacie. Praktycznie codziennie spływają oferty. Myślę, że niedługo zapadną decyzje, ale bez „napinki”. Poza tym pracy nam nie brakuje. Sprawy organizacyjne, sponsorskie, przygotowanie dokumentacji do rozgrywek. Jednym zdaniem – jest co robić – przyznał Dariusz Fryszkowski, kierownik klubu.

Tymczasem siatkarze rozpoczną przygotowania do nowego sezonu nieco później niż planowano. Radomianie spotkają się na zajęciach nie 7, a 17 sierpnia. Dwa pierwsze dni zawodnicy poświęcą za badania lekarskie. Później skupią się już na regularnych treningach pod okiem trenera Raula Lozano. We wrześniu Cerrad Czarni Radom rozegrają pierwsze gry kontrolne. Pierwszym sprawdzianem dla podopiecznych trenera Lozano będzie Międzynarodowy Turniej Mirad Cup, który 18-20 września odbędzie się w słowackiej miejscowości Preszow. – To turniej posiadający wieloletnią tradycję. Wyjazd na Słowację dojdzie do skutku dzięki firmie Cerrad, naszemu sponsorowi tytularnemu – podkreśla Fryszkowski.

Więcej w serwisie sport.pl.źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved