Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Martijn Colson dołączył do Asse-Lennik

Martijn Colson dołączył do Asse-Lennik

fot. archiwum

Na belgijskim rynku transferowym wrze - swoje szeregi wzmacnia wicemistrz ligi, Asse-Lennik. Kolejnym siatkarzem, który podpisał kontrakt ze srebrnymi medalistami sezonu 2014/2015, jest Martijn Colson, wcześniej związany z Precurą Antwerpia.

Doskonały zasięg, 21 lat oraz doświadczenie zdobyte zarówno na belgijskich, jak i światowych parkietach – są to najważniejsze cechy charakterystyczne nowego zawodnika wicemistrzów Belgii, Martijna Colsona. Urodzony w 1994 roku siatkarz szerokiej publiczności stał się znany dzięki grze w barwach innego ligowego potentata, Precury Antwerpia, w której spędził ostatnie dwa sezony. Od kilku lat media z kraju znad Skaldy i Mozy nazywają go jednym z największych talentów wykształconych na łonie szkoły sportowej w Vilvoorde. Na swoim koncie ma także powołanie do reprezentacji Czerwonych Smoków, bowiem w tym roku walczył w II dywizji Ligi Światowej i doszedł do turnieju finałowego – najbardziej widoczny był w meczu z Argentyńczykami, gdzie zdobył siedem oczek.

Martijn Colson to kolejne wzmocnienie Asse-Lennik. Wcześniej z klubem związali się inni Belgowie – Frank Depestele, Lou Kindt, Lienert Cosemans. Co więcej, nie zabrakło także polskiego akcentu, bowiem nie tak dawno do zespołu dołączył znany z gry w Effectorze Kielce Adrian Staszewski. Ponadto w barwach drużyny będzie można zobaczyć również młodego Rune Fastlanda, pochodzącego z Norwegii.

 źródło: inf. własna, sporza.be

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved