Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Reprezentacja kadetów na 13. Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży

Reprezentacja kadetów na 13. Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży

fot. CEV

Kolejno z Gruzją, Rosją i Bułgarią zagra reprezentacja Polski kadetów w fazie grupowej 13. Letniego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy, który odbędzie się od 26 lipca do 1 sierpnia w Tbilisi. Znamy skład, który zagra w tym turnieju.

– Poza gospodarzami zobaczymy siedem najlepszych drużyn ostatnich mistrzostw Europy kadetów – mówi Sebastian Pawlik, trener reprezentacji Polski, która we wspomnianym czempionacie zdobyła złoty medal. – Formę szykujemy na tegoroczne mistrzostwa świata, ale start w Tbilisi jest jednym z naszych celów pośrednich. Chcemy wygrywać i zająć jak najwyższe miejsce.

W drugiej grupie festiwalu w Tbilisi zmierzą się zespoły Włoch, Turcji, Niemiec i Czech. Po dwie najlepsze ekipy awansują do półfinału. Pozostali walczyć będą o miejsca 5-8.

W piątek 24 lipca w Centrum Olimpijskim w Warszawie (Wybrzeże Gdyńskie 4) odbędą się uroczystości wręczenia nominacji i złożenia przyrzeczenia przez reprezentantów Polski na 13. Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy (17.00). Tego samego dnia biało-czerwoni udadzą się do stolicy Gruzji.Turniej siatkówki rozpocznie się 26 lipca.

Reprezentacja Polski kadetów na 13. Letni Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy:

rozgrywający:
Kamil Droszyński
Łukasz Kozub

atakujący:
Damian Domagała
Jakub Ziobrowski

środkowi:
Jakub Kochanowski
Dawid Woch
Patryk Niemiec

przyjmujący:
Tomasz Fornal
Bartosz Kwolek
Jakub Szymański
Tomasz Polczyk

libero:
Mateusz Masłowski

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved