Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mineralne przygotowania do sezonu rozpoczną w… wodzie

Mineralne przygotowania do sezonu rozpoczną w… wodzie

fot. topvolley.ch

W sobotę 1 sierpnia letnie przygotowania rozpoczną brązowe medalistki minionego sezonu, czyli siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki. Mineralne wezmą udział w turniejach w Krośnie, Karpaczu i na tydzień przed startem Orlen Ligi w Rzeszowie.

Tradycyjnie na początek zaplanowano spotkanie organizacyjne, a potem drużyna wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie do zaprzyjaźnionego z klubem ośrodka „Malinowy Zdrój” w Solcu-Zdroju. – Wody siarkowe… Tak jak od wielu lat robimy, będziemy tam korzystać ze związanego właśnie z wodą treningu rozruchowego – mówi trener Bogdan Serwiński.

Później zespół wróci na swoje obiekty, a pod koniec września rozpocznie gry kontrolne. Rywale? Polska czołówka, bo choćby Impel Wrocław czy Tauron Dąbrowa Górnicza. Mineralne wezmą udział w turniejach w Krośnie, Karpaczu i na tydzień przed startem Orlen Ligi w Rzeszowie. Do tego zaplanowano także pokazowe spotkanie w Krzeszowicach. – Sporo dobrych zespołów, więc myślę, że jak na przetarcie przed ligą czekają nas bardzo wartościowe gry – uważa szkoleniowiec zespołu z Muszyny.

Na tę chwilę wiadomo, że od pierwszego dnia przygotowań w klubie zjawią się: Karolina Ciaszkiewicz-Lach, Justyna Sosnowska, Kinga Hatala, Natalia Skrzypkowska, Sylwia Pelc, Izabela Śliwa, Karolina Szczygieł oraz Julia Milovits. Pozostałe zawodniczki? To już kwestia drużyn narodowych, a przypomnijmy, że w tym roku docelową imprezą są wrześniowe mistrzostwa Europy, które będą przecież poprzedzone obozami.Więcej w Dzienniku Polskim

źródło: Dziennik Polski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved