Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katie Carter wzmocniła Budowlanych Łódź

Katie Carter wzmocniła Budowlanych Łódź

fot. archiwum

Budowlani Łódź zakontraktowali zagraniczną atakującą, która zastąpi Sanję Popović. Nowym nabytkiem przedstawiciela Orlen Ligi została doświadczona Amerykanka, Katie Carter, która z dobrej strony pokazała się, grając w Muszyniance.

Działacze Budowlanych Łódź w końcu zapełnili dziurę na ataku, która powstała po odejściu z Budowlanych Sanji Popović. Jej następczynią została Katie Carter, która z zespołem prowadzonym przez trenera Pasińskiego związała się rocznym kontraktem. Będzie to dla niej zatem już drugi rok gry w Orlen Lidze. Wcześniej amerykańska zawodniczka sięgnęła po wicemistrzostwo Portoryko, mistrzostwo Indonezji oraz brązowy medal mistrzostw Azerbejdżanu.

Carter w minionym sezonie z dobrej strony pokazała się w barwach Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna, z którym sięgnęła po brązowy medal. Amerykanka była liderką zespołu prowadzonego przez trenera Serwińskiego, zostając czwartą najlepiej punktującą siatkarką Orlen Ligi. Na swoim koncie zanotowała aż 412 punktów. Jej konkurentką do gry w podstawowym składzie łódzkiego zespołu będzie młoda i utalentowana Julia Twardowska, która w nadchodzących rozgrywkach zmieni pozycję na boisku.

Zobacz również
Karuzela transferowa Orlen Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved