Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > KPS Siedlce i Pekpol Ostrołęka z nowymi zawodnikami

KPS Siedlce i Pekpol Ostrołęka z nowymi zawodnikami

fot. archiwum

Pekpol Ostrołęka jest kolejnym pierwszoligowcem, który skompletował już skład na nadchodzący sezon. Jako ostatni dołączył do niego młody środkowy z MOS-u Wola Warszawa. Za to nowego atakującego pozyskał KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

W trwającym okienku transferowym w Pekpolu Ostrołęka doszło do znacznych przetasowań. Wystarczy wspomnieć, że kontrakty przedłużyło z nim jedynie trzech siatkarzy. Pozostałą część drużyny stanowili będą w dużej mierze młodzi gracze. W zespole znad Narwi zyskają oni szansę wypromowania się na pierwszoligowych parkietach. Ostatnim podopiecznym trenera Dudźca został Łukasz Zimoń. To zaledwie 19-letni środkowy, który ostatnio reprezentował MOS Wola Warszawa. O miejsce w podstawowym składzie Pekpolu rywalizował będzie z Rafałem Obermelerem i Danielem Szaniawskim.

Nie próżnują także włodarze KPS-u Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, którzy pozyskali nowego atakującego. Został nim Damian Wdowiak. Jest to wychowanek Bzury Ozorków, z którą wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów. Następnie reprezentował Skrę Bełchatów, AZS Częstochowa, a ostatnio występował w Pekpolu Ostrołęka, z którym uplasował się na siódmym miejscu w Krispol I Lidze. 23-latek o miejsce w podstawowym składzie drużyny kierowanej przez trenera Michalczyka rywalizował będzie z Mateuszem Ogrodniczukiem.

Zobacz również
Karuzela transferowa Krispol I Ligiźródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved