Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Projekt Plażówka 2015 w Wiączyniu Dolnym

Projekt Plażówka 2015 w Wiączyniu Dolnym

fot. archiwum

Silny wiatr nie przeszkodził Michałowi Krymarysowi i Piotrowi Kłaczkowi w zwycięstwie podczas pierwszego turnieju eliminacyjnego z cyklu Zbyszko MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup, który odbył się w miniony weekend w Wiączyniu Dolnym.

W zawodach wzięło udział osiem par męskich z województwa łódzkiego. W pierwszej rundzie doszło do bardzo ciekawego pojedynku. Po przeciwnych stronach siatki stanęli faworyci turnieju Adam Łoś/Konrad Andrzejczak oraz wspomniani już zwycięzcy. Podczas tego meczu lepsi okazali się być zawodnicy Łoś/Andrzejczak 2:1 (17:21, 21:19), 15:13), którzy po zaciętym tie-breaku pokonali starszych stażem siatkarzy. W półfinale te dwie pary miały okazję spotkać się ponownie, tym razem jednak zwyciężyło doświadczenie i rutyna, które pozwoliły na pewne miejsce w finale 2:0 (21:16, 21:17). W drugim półfinale przeciwko sobie zagrali Paweł Kryda/Kamil Chaber oraz Robert Żuchowski/Piotr Strożek – po trzysetowym pojedynku zwycięzcami zostali Żuchowski/Strożek 2:1 (21:16, 13:21, 15:13). Walka o trzecie miejsce pomiędzy Łoś/Andrzejczak i Kryda/Chaber wyłoniła brązowych medalistów turnieju – Łoś/Andrzejczak 0:2 (10:21, 11:21).

Pomimo tego, że słońce tylko trochę wychodziło zza chmur, w finale emocje były upalne – wynikiem 2:0 (21:15, 21:15) Krymarys/Kłaczek potwierdzili swoją wysoką formę podczas pierwszych eliminacji Zbyszko MINI Premium Arena Beach Volleyball Cup.

Atrakcji podczas sobotniego turnieju nie zabrakło – widzowie mieli możliwość spróbowania przepysznych dań z grilla przygotowanych przez szefa kuchni restauracji Rancho, która znajduje się na terenie ośrodka ZBYSZKO. Dla najmłodszych zapewnione były liczne atrakcje, m.in. malowanie twarzy, dmuchane zamki, trampolina, przepyszna wata cukrowa oraz lody. Całej imprezie przygrywał DJ z tomaszowskiego klubu Ęklawa, tworząc niepowtarzalny klimat letniej zabawy.Wyniki I turnieju eliminacyjnego (11.07.2015):
1. Piotr Kłaczek/Michał Krymarys
2. Piotr Strożek/Robert Żuchowski
3. Adam Łoś/Konrad Andrzejczak
4. Paweł Kryda/Kamil Chaber
5-6. Jakub Waszyrowski/Tomasz Jaros
Jakub Cyprys/Adrian Trejster
7-8. Krzysztof Romejko/Sebastian Lisiecki
Konrad Kraszewski/Bartłomiej Kurela

 

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved