Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Grobys i Widera uzupełniły skład beniaminka z Polic

Grobys i Widera uzupełniły skład beniaminka z Polic

fot. archiwum

PSPS nie zwalnia tempa na rynku transferowym i zatrudnia kolejne dwie siatkarki. Tym razem do zespołu prowadzonego przez Mariusza Bujka dołączają przyjmująca Sylwia Grobys z Energetyka Poznań oraz atakująca Anna Widera z Budowlanych Toruń.

W polickim Chemiku Agnieszka Kazaniecka ma już konkurencję. O miejsce w wyjściowym składzie atakująca będzie się biła z Anną Widerą, która przez ostatni sezon występowała w Budowlanych Toruń. Nowa skrzydłowa beniaminka z Polic ma 20 lat i jest absolwentką Sparty Warszawa. Ze stołecznym klubem zajęła 4. miejsce na mistrzostwach Polski juniorek. M.in. pod okiem Jacka Pasińskiego grała na zapleczu Orlen Ligi.

Obok Widery z PSPS-em kontrakt podpisała Sylwia Grobys.Tę siatkarkę rekomendował Nicola Vettorii, który pracował z nią w ostatnim czasie w Energetyku Poznań. To bardzo utalentowana i perspektywiczna zawodniczka. Do tego bardzo pracowita, a nie ukrywam, że współpraca z siatkarkami o takich cechach charakteru bardzo mi odpowiada – powiedział Mariusz Bujek, który po kilkuletniej przerwie wrócił do Polic.

Jak informuje rzecznik polickiego klubu, Gracjan Broda, kadra beniaminka na sezon 2015/2016 została zamknięta W przygotowaniach, które rozpoczną się na początku sierpnia, Mariusz Bujek do dyspozycji będzie miał 13 zawodniczek. Obok Widery i Grobys w PSPS-ie grać będą: Klaudia Boguszewska, Katarzyna Możdżeń, Hanna Łukasiewicz, Magdalena Kluza, Joanna Nickowska, Marika Babczyńska, Magdalena Soter, Agnieszka Buczek, Emilia Oktaba i Agnieszka Kazaniecka.źródło: dziennikpolicki.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-07-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved